EKİBİMİZ


Dr. Jülide Ergin
Genel Müdür
Aslı Çavuşoğlu
Programlar Direktörü
Dena O'Connor
Uluslararası Strateji Direktörü
Ali Eryüzlü
Balat Çocuk ve Gençlik Merkezi Program Koordinatörü
Selin Dağıstanlı
Balat Çocuk ve Gençlik Merkezi Program Koordinatörü
Gizem Konuş
Klinik Programlar Koordinatörü
Güneş Merve Akyol
Kaynak Geliştirme & İletişim Koordinatörü
Kübra Sinem Sayar
Gönüllü Programı Koordinatörü
Beyza Bilal
Kapasite Geliştirme Program Koordinatörü
Bediz Büke İren Yıldızca
Travmaya Duyarlı Okul
Program Koordinatörü
Serkan İlaslaner
PhotoLIFT Proje Koordinatörü
Gökhan Güven
Satın Alma Koordinatörü
Elif Doğan
Finans Koordinatörü
Ahmet Furkan Sevinç
Travmaya Duyarlı Okul
Program Yöneticisi
Tolga Yelmen
Travmaya Duyarlı Okul
Program Yöneticisi
Can Veyselgil
Kıdemli Hibe & Raporlama Sorumlusu
Betül Akdeniz
Kıdemli Psikolog
Zeynep Yanık Can
Kıdemli Psikolog
Güzin Karaman
Kıdemli Psikolog
Cemile Çakır
Kıdemli Çocuk Koruma Sorumlusu
Alev İlbay
Kıdemli İzleme ve Değerlendirme Sorumlusu
Emek Aydın
Balat Çocuk ve Gençlik Merkezi Program Sorumlusu
Mert Okcebe
Balat Çocuk ve Gençlik Merkezi Program Sorumlusu
Zeynep Ünal
Kapasite Geliştirme Program Sorumlusu
Aslı Ceren Noyan
Kaynak Geliştirme & İletişim Sorumlusu
Emre Küçük
Gönüllü Programı Sorumlusu
Okan Şaşmaz
Finans Sorumlusu
Esra Nur Kerpiç
İnsan Kaynakları Sorumlusu
Volkan Turan
Lojistik Sorumlusu
Deniz Şimşek
Lojistik Sorumlusu
İhsan Cihan Helva
Lojistik Sorumlusu
Mehmet Ali Ülenoğlu
Yerinde Erişim Sorumlusu
Beste Dinçman
Yerinde Erişim Sorumlusu
Merve Gürsoy
Çocuk Koruma Sorumlusu
Berfu Delal Demir
Çocuk Koruma Sorumlusu
Şeyma Durmaz
Çocuk Koruma Sorumlusu
Ahmet Emre Kaygusuz
Çocuk Koruma Sorumlusu
Lal Aynur Uzun
Klinik Psikolog
Duru Özbaş
Klinik Psikolog
Metin Koçyiğit
Klinik Psikolog
Esra Yavuz
Klinik Psikolog
Ayşe Baykara
Klinik Psikolog
Yeşim Dilşah Melik
Klinik Psikolog
Seda Doğan
Klinik Psikolog
Esra Hızır
Psikolog
Ayşe Sinem Bos
Psikolog
Sena Yüksel
Psikolog
Beste Boduroğlu
Psikolog
Mihran Yaman
Psikolog
Ayşe Calayır
Eğitmen & Psikolog
Kaan Sabah
Eğitmen & Psikolog
Nezihe Banu Ürer
İdari İşler Asistanı
Sarper Sarıkaya
PhotoLIFT Proje Asistanı
Yeşim Ayşegül Yılmaz
İzleme & Değerlendirme Asistanı
Ümit Çiçek
Program Asistanı
Yasenya Şab
Program Asistanı & Tercüman
Ketre Papas
Program Asistanı & Tercüman
Osman Garib
Program Asistanı & Tercüman
Mohammad Alkhlil
Program Asistanı & Tercüman
Elif Akgül
Program Asistanı & Tercüman
Filiz Güngör
Servis Ekip Üyesi